Izvor: RTS, 15.Feb.2013, 22:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ćirilica će biti uvedena u Vukovaru
Prava manjina se moraju poštovati i ćirilica će biti uvedena kao službeno pismo u Vukovaru, izjavio premijer Hrvatske Zoran Milanović.
Hrvatski premijer Zoran Milanović je ponovio da se moraju poštovati prava manjina i da će se ćirilica uvesti kao službeno pismo u Vukovar.
"SDP je stranka koja je pre više od 20 godina odlučila da će poštovati prava manjina. Mi smo stranka svih hrvatskih građana i zato moramo poštovati njihova prava. Hrvatska se nije borila >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << protiv ćirilice, nego protiv agresora", izjavio je Milanović na druženju članova SDP-a Varaždinske županije.
Kako izveštavaju hrvatski mediji, Milanović je članovima stranke u Varaždinu poručio da je "SDP bolja stranka od nekih koji misle da su pretplaćeni na hrvatstvo i da jedini znaju šta su hrvatski nacionalni interesi".








