Izvor: Nezavisne Novine, 13.Nov.2023, 20:35

Cijene nafte u porastu

Cijene nafte na svjetskom tržištu danas su porasle za više od jedan odsto nakon što su u mjesečnom izvještaju Organizacije proizvođača i izvoznika nafte /OPEK/ otklonjene zabrinutosti tržišta oko slabe potražnje u Americi i Kini.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Povezane vesti

Cijene nafte u porastu

Izvor: Nezavisne Novine, 14.Nov.2023, 20:15

NJUJORK - Cijene nafte na svjetskom tržištu danas su porasle za oko jedan odsto nakon procjene Međunarodne agencije za energiju /IEA/ da će biti povećana potražnja za ovim energentom i pada dolara u odnosu na druge valute.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.