Izvor: Nezavisne Novine, 08.Mar.2015, 10:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Četvrti dan žive bez struje
FOČA - Područja Meštrevca, Zlatnog Bora, Potpeći, Gornje Jošanice, Zakmura, Vrbnice, kao i sela oko Tjentišta, četvrti dan su bez struje.
U fočanskoj Elektrodistribuciji kažu da je situacija najteža na području Gornjih Brda, gdje je drveće palo po dalekovodima, izvalivši dalekovodne stubove.
Od juče je ponovo bez struje i područje Čelebića, a u mraku je i dio mjesne zajednice Kozja Luka.
U prekidu je još i dalekovod prema Kmuru, na kojem se nalaze >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << radio i tv predajnici.
Električari ulažu velike napore kako bi se probili do zametenih sela, jer je, kako ističu, većina lokalnih puteva neprohodna, pa su primorani da gaze kroz visok snijeg.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Četvrti dan žive bez struje
Izvor: Cafe.ba, 08.Mar.2015
FOČA - Područja Meštrevca, Zlatnog Bora, Potpeći, Gornje Jošanice, Zakmura, Vrbnice, kao i sela oko Tjentišta, četvrti dan su bez struje...U fočanskoj Elektrodistribuciji kažu da je situacija najteža na području Gornjih Brda, gdje je drveće palo po dalekovodima, izvalivši dalekovodne stubove...Od...







