Izvor: N1 televizija, 20.Mar.2017, 11:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Čanak: Dignimo glas da se čuje do Beograda
Kandidat za predsednika Srbije Nenad Čanak ocenio je da centralizam razara i guši Srbiju, a da je svim manjim i većim mestima širom Srbije zajedničko to da ih niko ništa ne pita.
"Sav novac i svo odlučivanje su u Beogradu. Puno puta sam rekao i ponoviću: sve što želim Vojvodini želim i svim drugim krajevima Srbije. Svi mi koji živimo van Beograda jednako trpimo da se o svemu i uvek pita neko u prestonici. Takvih primera je mnogo, a možda naupečatljiviji je onaj kada >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << su i Niš i Novi Sad bili tri godine bez načelnika policije, jer je odluku o tome trebalo da donese neko u MUP-u u Beogradu", rekao je Čanak.
On je ocenio da ne žive van Beograda građani drugog reda.
"Dovoljno smo pametni da sami najbolje upravljamo svojim novcem i imovinom, ne trebaju nam tutori. Vreme je da dignemo glas, da se čuje do Beograda!", zaključio je Nenad Čanak.
Čanak: Centralizam guši i razara Srbiju
Izvor: NoviMagazin.rs, 20.Mar.2017
Predsednički kandidat Lige socijaldemokrata Vojvodine (LSV) Nenad Čanak izjavio je danas da centralizam guši i razara Srbiju..."Ne žive van Beograda građani drugog reda. Dovoljno smo pametni da sami najbolje upravljamo svojim novcem i imovinom, ne trebaju nam tutori", naveo je Čanak u saopštenju...On...










