Čačak uskoro dobija skejt park

Izvor: B92, 25.Jul.2013, 17:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Čačak uskoro dobija skejt park

Čačak -- Zahvaljujući entuzijazmu mladih iz udruženja Alternativa za Čačak taj grad će uskoro dobiti skejt park.

Javno komunalno preduzeće Gradac i Skupština opštine Čačak odobrili su lokaciju za izgradnju skejt parka u okviru sportskog centra Mladost. Idejno rešenje za skejt park je ponudio Čačanin Milorad Obradović.

JPK Gradac je pomogao u odabiru lokacije i dobijanju potrebnih dozvola.

Skejteri u Čačku kažu da već 15 godina pokušavaju da nađu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << rešenje za to kako da dobiju adekvatan prostor za vožnju.

Čačanska skejterska scena danas se sastoji od oko trideset talentovanih mladih ljudi, od kojih najmlađi skejter ima samo deset godina.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.