Čačak, mladić uboden nožem

Izvor: RTS, 02.Dec.2013, 19:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Čačak, mladić uboden nožem

Mladić star 32 godine primljen je sa ubodnim ranama u predelu trbuha u čačanski Urgentni centar. On se nalazi van životne opasnosti.

U čačanski Urgentni centar oko 14.30 sati primljen je mladić sa ubodnim ranama u predelu trbuha, koji je zbrinut i van životne opasnosti, rekao je Tanjugu portparol čačanskog Zdravstvenog centra Miroslav Sretenović.

Sretenović je naveo da je tridesetdvogodišnji mladić D. S. dovezen sa povredama opasnim po život, ali >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << je brzom intervencijom lekara zbrinut u operacionoj sali.

Sretenović je istakao da mladiću nisu oštećeni unutrašnji organi i da je sada van životne opasnosti.

Kako navode u policiji, o slučaju je odmah obavešten tužilac Osnovnog javnog tužilaštva Jelena Ćurčić.

"Tužilac kaže da je najvetrovatnije reč o samopovređivanju, međutim, još uvek se radi na utvrđivanju činjenica vezanih za ovaj slučaj", rekla je Tanjugu zamenik portparola PU Čačak, Vesna Ristanović.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.