
Izvor: SrbijaDanas.com, 25.Nov.2020, 19:40
CRNA GORA U KANDŽAMA KORONE: Smrtonosni virus nastavlja da divlja, preminulo devet osoba
Najveći broj novoobolelih je iz Podgorice, njih 240
U Crnoj Gori je u poslednja 24 sata zabeleženo 620 novih slučajeva korona virusa, dok je devet osoba preminulo, saopštio je večeras Institut za javno zdravlje u Podgorici.
Novozaraženi su evidentirani među 1.923 testiranih uzoraka. . Ukupan broj preminulih povezanih sa infekcijom Kovid-19 od početka juna je 450, a od početka godine 459.
Do 17.30 časova prijavljeno je da su se oporavila 602 pacijenta, pa je trenutno aktivno 11.120 slučajeva.
Od početka godine ukupan broj registrovanih slučajeva infekcije novim korona virusom u Crnoj Gori je 32.808.
Nastavak na SrbijaDanas.com...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.