Izvor: Kurir, 09.Feb.2013, 00:26 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Butorović: Oumaru nije otišao
Ja kao predsednik kluba, ne znam ništa o tome, kaže Butorović
U petak ujutro pojavila se vest da je fudbaler Vojvodine Abubakar Oumaru prodat kineskom Šandonganu, a uveče izjava predsednika novosadskog kluba Ratka Butorovića u kojoj on negira odlazak Kamerunca.
"Za sada, verujte, nemamo ništa o tome i nismo ni razgovarali na tu temu. Što se nas tiče, stvari su savršeno jasne. Za Oumarua je određena cifra ispod koje svakako nećemo >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << da idemo. Ko može da plati, neka se javi pa ćemo razgovarati. Dakle, ja kao predsednik kluba, ne znam ništa o tome, kao ni moji najbliži saradnici, a logično je, priznaćete, da se oni koji bi da ispune tražene uslove, najpre nama obrate", rekao je Butorović.








