Buš za malo ostao bez glave

Izvor: Vesti-online.com, 30.Maj.2011, 15:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Buš za malo ostao bez glave

Bivši američki predsednik Džordž Buš Mlađi umalo je ostao bez glave, ili njenog dela, tokom bejzbol utakmice Teksas rendžersa i Čikago red soksa.

Buš, rodom iz Teksasa, je utakmicu gleda iz prvog reda sa porodicom. I dok je on mirno jeo kokice i navijao za pobedu Rendžersa jedan od igrača poslao je lopticu visoko u vazduh, ali je otišla iza njegovih leđa, baš gde je bivši predsednik sedeo.

Čudnom putanjom loptica je zaobišla zaštitnu mrežu i snažno udarila o sto za kojim se Buš sedeo sa porodicom. Iako je smejao, usporeni snimak pokazuje da mu ni malo nije bilo sve jedno za sudbinu svoje glave dok je odmeravao gde lopta namerava da padne.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.