Izvor: Nezavisne Novine, 28.Avg.2017, 10:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bujni dekolte Hajdi Klum

Njemačka manekenka Hajdi Klum pojavila se sinoć na dodjeli MTV nagrada u Los Anđelesu, pri čemu je privukla pažnju prisutnih svojim izazovnim dekolteom.

Četrdesetčetvorogodišnja manekenka se odlučila za dugu zlatnu haljinu koja ima zanimljivo rezanje u predjelu dekoltea, čime je pokazala svoje bujne grudi. Osim toga, haljina ima providni donji dio ispod kojeg su se nazirale Hajdine duge, vitke noge.

Hajdi, koja je članica šoua „Amerika ima talenat“, spremno >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << je i sa osmijehom pozirala fotografima na crvenom tepihu.

Na dodjeli se pojavila sa koleginicom iz šoua, Mel B.

Moramo priznati da Hajdi izgleda odlično, te da joj godine ništa ne mogu. Podsjetimo, njemačka mankenka je majka četvoro djece.

Njemica je prije nekoliko dana na svom Instagram profilu pokazala pratiocima kako teče proces uljepšavanja. Iako Hajdi ne treba mnogo šminke, ovim videom je na djelu prikazano kako šminkeri zaista radi čuda.

12 new acts competing to make it to the semifinals.... who is going to wow us tonight? Watch @agt at 8pm to find out! #AGT @lindahaymakeup @hairbylorenzomartin

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on Aug 22, 2017 at 3:03pm PDT

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.