Budućnost u finišu savladala Megu

Izvor: Nezavisne Novine, 24.Dec.2015, 23:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Budućnost u finišu savladala Megu

SREMSKA MITROVICA - Košarkaši Budućnosti pobijedili su večeras Mega Leks u Sremskoj Mitrovici 83:81 (14:22, 20:18, 29:18, 20:23) u posljednjoj utakmici 16. kola ABA lige.

Mega je dva minuta prije kraja imala šest poena viška (78:72), ali se Budućnost zahvaljujući Dragićeviću vratila i slavila u penal završnici.

U ekipi Mege najefikasniji je bio Luvavu sa 20 poena, dok je Jaramaz postigao 18 koševa.

Kod Podgoričana, koji su sačuvali lidersku poziciju sa skorom 14-2 Marić je postigao 21, Kuk 14, a Dragićević 13 poena.

Mega je četvrta na tabeli sa skorom 10-6.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.