Bronovicki dobio polovinu novca od Zvezde!

Izvor: Mondo, 18.Nov.2014, 10:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bronovicki dobio polovinu novca od Zvezde!

Ipak, to nije kraj mukama rukovodstva srpskog šampiona, koje ima rok do 15. januara da Poljaku isplati još 440.000.

Foto: MN Press

Gžegož Bronovicki, bivši fudbaler Crvene zvezde, bogatiji je za 400.000 evra, a uskoro će biti za još 440.000.

Rukovodstvo šampiona Srbije, piše "Sport", uspelo je da pronađe sredstva i pre isteka prvog roka koji je postavio Poljak, uplati skoro polovinu duga nastalog u periodu između 2007. i 2009. godine, tokom kojih >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << je ovaj levi bek odigrao samo 13 prvenstvenih utakmica u crveno-belom dresu.

Bronovicki je, sa pravosnažnom presudom FIFA u rukama, ostavio crveno-belima rok do 15. januara da mu isplate i drugu polovinu duga.

Zvezdi je pretilo oduzimanje bodova, pa čak i izbacivanje u niži rang takmičenja u slučaju da su i ovi rokovi bili "probijeni". Iako deluje da je klub doživeo težak finansijski udar, s druge strane Zvezda je na putu da rešavanjem spora sa Bronovickim daleko umanji mogućnost da i narednog leta bude suspendovana iz evro-kupova.

U isto vrme, iz Ljutice Bogdana stižu vesti da su i igrački kada i stručni štab dobili nešto novca krajem prošle nedelje, što bi trebalo da podigne mobilnost ekipi pred finiš jesenjeg dela prvenstva.

Crvena zvezda za vikend gostuje u Kragujevcu, "davljeniku" Radničkom 1923.

Uprkos svim finansijskim poteškoćama, v. d. generalnog sekretara kluba Zvezdan Terzić posle utakmice Crvena zvezda - Čukarički (0:0) izjavio je za MONDO da će klub u januaru dovesti nekoliko iskusnih i kvalitetnih igrača, sa kojima će odbrana titule biti realna i moguća.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.