Izvor: Blic, 28.Jul.2010, 01:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Brena: Milena i Nemanja na ledu
Folk pevačica i vlasnica „Granda“ Lepa Brena gostovala je pre nekoliko dana na podgoričkoj TV „Atlas“, u kojoj je prvi put zvanično progovorila i o bivšim farmerima Mileni Ćeranić i Nemanji Stevanoviću. Brena je otkrila da će produkcija o njihovoj sudbini odlučiti u septembru.
- Ovo je prvi put da u medijima zvanično pričam o tome. Poznajem i njihovu dobru i lošu stranu. Nemanja i Ćeranićka, ako mogu tako da je nazovem, veoma su mladi. Posmatram ih kao profesionalac >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << i kao roditelj. Uleteli su u osinje gnezdo koje je otvorilo njihove loše strane, koje publika nije trebalo nikada da vidi. Iskusniji pevači znaju da se takve stvari javno ne pokazuju. Kao roditelj, želim da im oprostim, jer sam mnogo loših stvari doživela za trideset godina na estradi - rekla je Brena.
Ona je dodala da je zajedno sa Sašom Popovićem i Žikom Jakšićem odlučila da se njih dvoje dobro odmore i da pažljivo pregledaju snimke sa „Jutjuba".
- Da vide šta su radili, kao i da u javnosti osete refleks svega što se oko njih dešavalo. U septembru ćemo videti šta ćemo sa njima - rekla je Brena.






