Izvor: Nezavisne Novine, 27.Dec.2019, 13:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bregana opet otvorena, nije bilo bombe

Oko 11.40 ponovno je pušten saobraćaj preko graničnog prelaza Bregana, koji je oko sat i po bio zatvoren zbog pronalaska sumnjivog predmeta u koferu Flixbusa koji je iz Hrvatske ulazio u Sloveniju.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Povezane vesti

Štimer za klavir blokirao granični prelaz na Bregani

Izvor: Nezavisne Novine, 27.Dec.2019

Oko 11.40 ponovno je pušten saobraćaj preko graničnog prelaza Bregana koji je oko sat i po bio zatvoren zbog pronalaska sumnjivog predmeta u koferu Flixbusa koji je iz Hrvatske ulazio u Sloveniju. Sumnjivi predmet je bio, kako pišu slovenački mediji, štimer za klavir.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.