Braća osvojila Hof

Izvor: Vesti-online.com, 18.Sep.2018, 20:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Braća osvojila Hof

Fudbaleri ATSV Srbija 15 iz Salcburga nastavili su seriju uspeha u lokalnoj ligi grupa Sever. U 7. kolu, u gostima protiv USK Hof, naš tim je postigao jedan gol vredan tri boda. Junak utakmice je bio jedini strelac Dušan Stojanović i to na asistenciju svog brata Igora.

- Znali smo šta želimo i da samo sa maksimalnom koncentracijom imamo šansu u Hofu, koji je i ovog puta pokazao da ima odličan kadar. Upravo naše strplljenje i vera u pobedu su odlučili. Vratili smo samopouzdanje >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << i verujem da ćemo nastaviti trijumfalnu seriju - poručili su iz našeg tabora.

Sve je odlučeno u 64. minutu kada je pomenuti Stojanović savladao golmana Amela Selmanovića. Uprkos tri izmene domaćina, naša ekipa je uspela da zadrži minimalnu prednost i osvoji tri velika boda. Sada su peti sa skorom od tri pobede i po dva remija odnosno poraza. Prvi je USV Sveti Đorđije (St. Gerogen) sa 16 bodova uz učinak od pet pobeda uz po jedan remi odnosno poraz.

SRBIJA SALZBURG: Miodragović, Nikolić, Igor i Dušan Stojanović, Jagodić, Tasić, Ristić, Isailović, Pavlović, Stanojević, Petrović. Na klupi su bili Milenković, Mugoša i Radmanovac, ali trener Pavlović nije izvršio nijednu izmenu.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.