Izvor: 24sata, 16.Okt.2009, 02:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bolnička soba kao učionica
OŠ „Dragan Hercog” jedina je škola u Srbiji koja edukuje decu sa zdravstvenim problemima i telesnim oštećenjima. Njeni učenici izveli su juče predstavu u Klinici za rehabilitaciju „Dr Milan Zotović”, gde se nalaze učionice, i time proslavili tradicionalnu manifestaciju te ustanove „Zlatna jesen”.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 24sata. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 24sata. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











