Izvor: N1 televizija, 08.Okt.2017, 18:49 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bojan Pajtić gost Novog dana
U Novom danu tekstove u štampi komentariše bivši predsednik DS Bojan Pajtić, dok je u Temi jutra gost predsednik Vojnog sindikata Srbije koji će govoriti o zahtevima tog i Policijskog sindikata Srbije upućenim Vladi.
Policijski sindikat i Vojni sindikat Srbije, na protestu u subotu, zatražili su smene ministara policije i odbrane, ali i svih onih, kako kažu, koji umesto za državu i narod, rade za partijske interese".
Ministar Stefanović odgovara: Bez konkretnih >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << zahteva na jučerašnjem protestu već samo prazne, političke floskule. Da li može da dođe do pomirljivih stavova vlade i ovih sindikata i šta nakon protesta u Temi jutra razgovaramo s predsednikom Vojnog sindikata Novicom Antićem.
Bivši predsednik Demokratske stranke Bojan Pajtić gost je Novog dana sa kojim listamo štampu i komentarišemo aktuelne teme.
Produkcija "Dizni na ledu" posle četiri godine pauze ponovo gostuje u Beogradu od 13. do 15. oktobra, odakle i kreću na svoju ovogodišnju turneju na kojoj izvode predstavu "čarobna kraljevstva" oživljavajući na ledu četiri priče - "Mala sirena", "Automobili", "Priče o igračkama" i "Zaleđeno kraljevstvo". U studiju Novog dana Elza, jedna od Diznijevih junakinja.
Najavićemo i novu koncertnu sezonu u beogradskoj Kombank areni. Gost jutra direktor arene Đorđe Milutinović.









