Izvor: Blic, 20.Maj.2012, 13:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bogat program na ''Terazijama iz tridesetih''
Novobeogradski tematski park ''Terazije iz tridesetih" i danas će posetiocima prikazati jezgro glavnog grada Srbije u originalnom izgledu iz prve polovine 20. veka.
Pre podne je posvećeno najmlađima, u podne su ''Nežni neizbežni'', u 15 sati učenici muzičke škole Stanković, u 18 Beti Đorđević sa svojim orkestrom, a potom i pozorišna predstava od prethodnog dana.
Program se odvija pod pokroviteljstvom ''Beogradizacije Beograda'', projekta Skupštine grada Beograda, u saradnji sa kompanijom NIS, Turističkom organizacijom Beograda.
Izvršnu produkciju je preuzelo pozorište DADOV.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.



