Bočeli u Beogradu ipak 10. maja

Izvor: Blic, 11.Okt.2012, 15:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bočeli u Beogradu ipak 10. maja

Koncert slavnog italijanskog tenora Andrea Bočelija, pomera se za 10.maj 2013. godine, dan ranije od najavljenog. Andrea Bočeli

Do promene termina je došlo usled proširivanja turneje poznatog umetnika, navode organizatori.

Posle mnogo uspešnih sezona, rasprodatih albuma i nastupa na najpoznatijim operskim scenama i u dvoranama širom sveta, Bočeli će se ponovo naći na sceni Arene.

On je izrazio želju da ga na koncertu u Beogradu prati orkestar iz Srbije >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << kao i da sa njim nastupi i specijalni gost sa naših područja koga će sam izabrati.

Od petka, 12. oktobra, u prodaji će se naći ulaznice po cenama od 4.500, 5.500, 5.900, 6.500, 7.900, 8.900, 9.500, 15.000 i 20.000 dinara na svim ovlašćenim prodajnim mestima Eventim kao i na blagajnama Kombank Arene, Bilet centra, Doma omladine i Ušće šoping centra.

Povezane vesti: Karte za koncert Stiva Vaja 1.900 dinara Stiv Vaj 30. oktobra u "Kombank areni" Lejdi Gaga zbog pretnji otkazala koncert u Indoneziji Organizatori koncerta "Nouvelle vague" vraćaju novac za karte Karte za Brejkerse 1.000 dinara

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Andrea Bočeli "žuri" u Beograd

Izvor: Mondo, 11.Okt.2012

Slavni pevač pomerio koncert za dan ranije. Slušaćemo ga 10, umesto 11. maja...Andrea Bočeli nastupiće 10. maja sledeće godine u Kombank areni, saopšteno je iz te ustanove. Pomeranje je bilo neminovno zbog proširenja turneje...Ulaznice za koncert u prodaji su od 12. oktobra po cenama od 4.500,...

Nastavak na Mondo...

Spektakl: Andrea Bočeli 10. maja u Beogradu (Video)

Izvor: Svet plus, 11.Okt.2012

Posle mnogo uspešnih sezona, rasprodatih albuma i nastupa na najpoznatijim operskim scenama i u dvoranama širom sveta, Bočeli će se ponovo naći na sceni u beogradskoj Areni.

Nastavak na Svet plus...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.