
Izvor: SrbijaDanas.com, 03.Nov.2018, 19:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Blokada u Zagrebu zbog beogradskog šlepera: 120 kg marihuane, uhapšeni Srbin i 2 Crnogorca (VIDEO)
Hrvatska TV stanica RTL nezvanično saznaje da je u kamionu beogradskih registarskih tablica koji je zagrebačka policija zaustavila u naselju Trnovčica otkriveno 120 kilograma marihuane
, a da su prilikom zaplene kamiona privedene tri osobe - državljanin Srbije i dva državljanina Crne Gore.
Blokada u Zagrebu zbog beogradskog šlepera, policija vadi vrećice
Televizija navodi da je marihuana na vrhu kamiona, po celoj njegovoj dužini, postavljena u osam >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << redova. Navodi se da su na zaplenu su stigli policajci kao i vatrogasci koji su pomagali policiji u otvaranju teretnog vozila. Potvrđeno je da je reč o kamionu beogradskih registracija, koji su vatrogasci otvorili preko krova koji su sekli dva sata.
Reporter RTL javio je da se policija odlučila na sečenje krova kamiona zbog toga što je ranija istraga pokazala da je kamion prazan. Navodi se da su nakon sečenja kamiona policajci počeli iz krova kamiona da iz skrivenih kutija izvlače sumnjive paketiće koje su potom stavljali u crne vreće. Hrvatska televizija navodi da, iako policija nije potvrdila te informacije, prema izgledu paketa sve upućuje na to da je reč o marihuani.
Sajt Index.hr je objavio da je blokirana ulica u kojoj se akcija odvija.
Pratite nas i na našem profilu na Instagramu.
Nastavak na SrbijaDanas.com...
U šleperu u Zagrebu ponađeno 120 kg marihuane, uhapšeni Srbin i dva Crnogorca
Izvor: Nezavisne Novine, 03.Nov.2018
ZAGREB - Hrvatska TV stanica RTL nezvanično saznaje da je u kamionu beogradskih registarskih tablica koji je zagrebačka policija zaustavila u naselju Trnovčica otkriveno 120 kilograma marihuane, a da su prilikom zaplijene kamiona privedene tri osobe - državljanin Srbije i dva državljanina Crne ..