Blan: Nećemo uvek umirati u lepoti

Izvor: Vesti-online.com, 28.Jun.2013, 10:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Blan: Nećemo uvek umirati u lepoti

Predsednik Pari sen Žermena Naser Al-Kelafi rekao je na promociji novog trenera da se od njega očekuje da sledeće sezone ponovo osvoji titulu prvaka Francuske.

PSŽ je ove nedelje potpisao dvogodišnji ugovor sa bivšim selektorom Francuske, koji će na klupi zameniti Karla Anćelotija, novog trenera Real Madrida.

Blan je kazao da jedva čeka da postane prvi trener PSŽ-a i da odbrani titulu.

"Moramo da budemo hrabri u svojoj igri, ali moraćemo da zadržimo i ravnotežu između igranja atraktivnog fudbala i pobeđivanja, jer znam ko će platiti račun ako budemo igrali hrabro na terenu, ali gubili utakmice", rekao je Blan.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.