Bijonse objavila snimke iz Beograda!

Izvor: Kurir, 22.Maj.2013, 22:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bijonse objavila snimke iz Beograda!

Na snimku možemo videti armiju njenih fanova, kako se gospođa Karter sprema za nastup, kao i delove sa aerodroma Nikola Tesla

Koncertom u Beogradu, Bijonse je započela svoju turneju "The Mrs. Carter Show", a sada je objavila i snimke.

Bijonse je zabranila slikanje svog koncerta, jer kako je rekla, snimke iz beogradske arene će iskoristi za neki od svojih spotova.

Na svom "Jutjub" kanalu, svetska zvezda je objavila isečke sa vrhunskog nastupa. >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Na snimku možemo videti armiju njenih fanova, kako se gospođa Karter sprema za nastup, kao i delove sa aerodroma "Nikola Tesla".

http://www.youtube.com/watch?v=Dpt5Q2KdZDE

http://www.youtube.com/watch?v=QO5bcPKH8zM

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.