Bijonse će prva da poljubi Obamu

Izvor: Mondo, 10.Jan.2013, 13:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bijonse će prva da "poljubi" Obamu

Jay Z neće da se ljuti, a i zašto bi kada će njegova draga da među prvima predsedniku poželi sve najbolje i u drugom mandatu i to himnom.

Na svečanosti povodom inauguracije Baraka Obame pevaće Bijonse, Keli Klarkson i američka folk zvezda Džejms Tejlor.

Organizatori su saopštili da je Brak Obama lično učestvovao u izboru zvezda koje će pevati na svečanosti povodom njegovog drugog prijema u Belu kuću.

"Njihova muzika je često u srcu mnogih Amerikanaca >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << i komunicira sa ljudima širom zemlje", rekao je Obama.

Bijonse će 21. januara prva da zapeva nacionalnu himnu, Keli "My Country Tis of Thee", a Tejlor "America the Beautiful".

Bijonse i Džejms bili su među zvezdama koje su Obami poželele sreću kao prvom tamnoputom predsedniku SAD-a 2009. godine.

Pored muzičara, Obaminu inauguraciju će da uveliča i kubansko-američki pesnik Ričard Blanko, koji je najmlađi pesnik i prvi hispanoamerikanac ili gej pisac koji učestvuje na ovoj svečanosti.

''Ričardovo pisanje će se odlično uklopiti u inauguraciju i pokazaće snagu američkog naroda i to da naša nacija poštuje različitosti'', rekao je Obama.

(MONDO)

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.