Bihać: Otac silovao kćerku?

Izvor: Nezavisne Novine, 18.Maj.2015, 23:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bihać: Otac silovao kćerku?

BIHAĆ - U Bihaću je u petak 15. maja na radnom mjestu uhapšen muškarac za kojeg se sumnja da je duži vremenski period silovao svoju kćerku, piše novinska agencija Patria.

Riječ je o maloljetnoj djevojčici, a iz Tužilaštva USK-a zbog osjetljivosti slučaja nisu željeli davati bilo kakve informacije, javila je Patria.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.