Izvor: Nezavisne Novine, 06.Jul.2017, 07:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bez struje četiri naselja u Banjaluci
BANJALUKA - Zbog izvođenja radova na elektro-mreži, danas će doći do prekida u snabdijevanju strujom u dijelovima četiri banjalučka naselja.
"Struju od osam do 17 časova neće imati dijelovi naselja Trivunovići, Trtica, Bočac, a od devet do 14 ča-sova dijelovi ulica Bože Nikolića i 22. kuljanske, kao i dio naselja Šargovac", saopšteno je iz "Elektrokrajine".
Nastavak na Nezavisne Novine...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







