Izvor: B92, 11.Jul.2013, 08:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Beograd: Dva udesa i tuča
Beograd -- Tokom noći u Beogradu su se dogodila dva saobraćajna udesa u kojima su dve osobe povređene, od kojih jedno dete, dok je jedan muškarac povređen u tuči.
Četvorogodišnja devojčica je na Ibarskoj magistrali oko 18.55 časova zadobila povrede glave i stomaka i oguljotine lica i prevezena je hirurgu i neurohirurgu u Urgentni centar, rekla je portparolka Hitne pomoći Nada Macura.
Muškarac star oko 27 godina je u tuči rano jutros oko 03.50 časova na Vidikovačkom >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << vencu 1 zadobio razderotinu glave i prevezen je na VMA, istakla je Macura.
Žena stara oko 80 godina je kao pešak oko 20.50 časova u Avalskoj ulici u Železniku zadobila povredu glave, potres mozga i prevezena je na VMA, kazala je Macura.
Hitna pomoć je tokom noći u Beogradu obavila 116 intervencija, od kojih 22 na javnim mestima, precizirala je Macura.
Za protekla 24 sata Hitna pomoć je u Beogradu imala 268 intervencija, od kojih 100 na javnim mestima, rekla je Macura.
Macura je savetovala starijim osobama i hroničnim bolesnicima da u najtoplijem delu dana ne izlaze iz kuća, a ukoliko izađu, da budu u hladovini parka, pored fontane ili reke.
Portparolka Hitne pomoći je savetovala i zaštitu glave i tela od sunca, uzimanje tečnosti i vitamina.
Beograd: Dva udesa i tuča
Izvor: Akter, 11.Jul.2013
Tokom noći u Beogradu su se dogodila dva saobraćajna udesa u kome je dvoje povređeno, dok je jedan muškarac povređen u tuči























