Izvor: Vesti-online.com, 21.Sep.2010, 09:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bajaga oduševio Zagreb
''Dobro veče Zagrebe, pozdrav iz Beograda. Zagreb je velik grad i zato nema smisla da budete sami, večeras su s vama Bajaga i Instruktori'', rekao je Momčilo Bajagić (50) i zapevao pesmu ''Ovaj grad''.
Oko 2000 ljudi okupilo se u jednom od šatora na zagrebačkom Bundeku.
Bajaga je izveo svoje najveće hitove ''Ti se ljubiš'', ''Tišina'', ''Plavi safir'', ''Verujem, ne verujem''...
Publika je bila oduševljena nastupom Bajage i instruktora, pevajući sa njima stihove svih pesama, u fantastičnoj atmosferi.
Nastavak na Vesti-online.com...
Zagrebačka publika oduševljena nastupom Bajage i "Instruktora"
Izvor: Svet, 21.Sep.2010
''Dobro veče Zagrebe, pozdrav iz Beograda. Zagreb je velik grad i zato nema smisla da budete sami, večeras su s vama Bajaga i Instruktori'', rekao je Momčilo Bajagić i zapevao pesmu ''Ovaj grad''. Oko 2000 ljudi okupilo se u jednom od šatora na zagrebačkom Bundeku. Bajaga je izveo svoje najveće...










