Bajaga oduševio Zagreb

Izvor: Vesti-online.com, 21.Sep.2010, 09:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bajaga oduševio Zagreb

''Dobro veče Zagrebe, pozdrav iz Beograda. Zagreb je velik grad i zato nema smisla da budete sami, večeras su s vama Bajaga i Instruktori'', rekao je Momčilo Bajagić (50) i zapevao pesmu ''Ovaj grad''.

Oko 2000 ljudi okupilo se u jednom od šatora na zagrebačkom Bundeku.

Bajaga je izveo svoje najveće hitove ''Ti se ljubiš'', ''Tišina'', ''Plavi safir'', ''Verujem, ne verujem''...

Publika je bila oduševljena nastupom Bajage i instruktora, pevajući sa njima stihove svih pesama, u fantastičnoj atmosferi.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Zagrebačka publika oduševljena nastupom Bajage i "Instruktora"

Izvor: Svet, 21.Sep.2010

''Dobro veče Zagrebe, pozdrav iz Beograda. Zagreb je velik grad i zato nema smisla da budete sami, večeras su s vama Bajaga i Instruktori'', rekao je Momčilo Bajagić i zapevao pesmu ''Ovaj grad''. Oko 2000 ljudi okupilo se u jednom od šatora na zagrebačkom Bundeku. Bajaga je izveo svoje najveće...

Nastavak na Svet...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.