Izvor: Vesti-online.com, 10.Okt.2014, 09:42 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bačena bomba na kuću Aleksandre Meljinčenko
Nepoznata osoba bacila je u četvrtak veče eksplozivnu napravu na stan u vlasništvu menekenke Aleksandre Meljničenko (36), u beogradskom naselju Voždovac.
Sandrina beogradska kuća ponovo na meti
U stanu se u trenutku eksplozije nalazila Sandrina majka. Povređenih nema, a pričinjena je materijalna šteta. Prema rečima komšija, bomba je bačena u dvorište zgrade Sandre Meljničenko.
"Sedeli smo u stanu i večerali kada se iznenada čuo tresak. Izleteli >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << smo na terasu i videli srču po ulici pa smo odmah pozvali policiju. Uplašeno smo za našu bezbednost jer je ovo već treći put da se ovako nešto dešava", rekao je stanar obližnje zgrade, koji je želeo da ostane anoniman.
Prema nezvaničnim informacijama napadač je došao iz Bajronove ulice, iz koje je i bacio bombu. Inače, zgrada je pod stalnim obezbeđenjem, pa je tako u trenutku napada jedan od članova obezbeđenja takođe pozvao policiju. Zgrada ima video nadzor pa policija očekuje da će vrlo brzo otkriti ko je počinio zločin.
Aleksandra Meljničenko je bivša članica grupe "Models" i supruga ruskog milijardera i biznismena Andreja Meljničenka, s kojim je u braku od 2005. godine. Njihova imovina se procenjuje na 11,6 milijardi dolara.
Nastavak na Vesti-online.com...


