Izvor: B92, 25.Okt.2001, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
BULATOVIC POZDRAVIO ODLUKU O NASTAVKU RAZGOVORA
Beograd -- Predsednik SNP Crne Gore Predrag Bulatovic pozdravio je odluku crnogorskih vlasti da ucestvuju u razgovoru o redefinisanju odnosa u Federaciji, ali je istovremeno izrazio pesimizam u konacan ishod tih razgovora. "Ocigledno je da je Milo Djukanovic bio svestan da bi vlast u Crnoj Gori, nedolaskom u Beograd, izgubila ionako malu podrsku u medjunarodnim krugovima", rekao je Bulatovic novinarima u Saveznoj skupstini. On je rekao da je dobro sto ce do dijaloga doci, ali je izrazio ocekivanje >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << da ce predstavnici crnogorske vlasti izneti poznat stav da se zalazu za dve nezavisne drzave. Na pitanje da li ocekuje da ce u crnogorskoj delegaciji biti i predsednik Djukanovic, Bulatovic je rekao da pretpostavlja da on nece doci.














