BRZA AKCIJE POLICIJE: Razbojnici pohapšeni pola sata posle oružane pljačke u Novom Sadu!

Izvor: Kurir, 29.Jan.2014, 23:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BRZA AKCIJE POLICIJE: Razbojnici pohapšeni pola sata posle oružane pljačke u Novom Sadu!

Oko 20.30 sati pljačkaši su upali u prodavnicu i odneli novac, a tokom pljačke jedan od napadača je ispalio hitac iz oružja

NOVI SAD - Novosadska policija večeras je uhapsila više osoba osumnjičenih da su počinili pljačku u ulici Đorđa Zličića u Novom Sadu, rečeno je u Policijskoj upravi Novi Sad!

Razbojništvo se dogodilo oko 20.30 sati, a pola sata nakon toga razbojnici su uhapšeni. Iz Policijske uprave Novi Sad kažu da su u pomenutu prodavnicu >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << upala dvojica naoružanih napadača, izvršili su oružanu pljačku i odneli novac, a tokom pljačke jedan od napadača je ispalio hitac iz oružja.

Policija je uhapsila četiri osobe od čega dvojicu učesnika plačke i dvojicu njihovih saučesnika.

Nastavak na Kurir...






Povezane vesti

Razbojnici-pohapseni-pola-sata-posle-oruzane-pljacke-u-Novom-Sadu

Izvor: medio.rs, 30.Jan.2014, 00:38

Oko 20.30 sati pljačkaši su upali u prodavnicu i odneli novac, a tokom pljačke jedan od napadača je ispalio hitac iz oružja

Nastavak na medio.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.