Izvor: B92, 01.Dec.2000, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BOBA I BRENA SE OBRATILI JAVNOSTI

Bracni par Zivojinovic se u petak, prvi put od kidnapovanja sina Stefana, obratio javnosti. Oni su odbili da iznesu bilo kakav detalj vezan za Stefanovu otmicu i njegov povratak kuci, posle sestodnevnog zatocenistva, prenosi B92. Boba Zivojinovic je, govoreci o otmicarima, izrekao samo jednu recenicu: "Ovo je bila jedna borba izmedju njih i mene i Brene iskljucivo, da znate samo, na zalost, to je tako bilo". Zahvalivsi se medijima sto nisu svojim pisanjem doveli u pitanje Stefanov zivot, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Boba Zivojinovic, je rekao kako ce njegovoj porodici trebati mnogo vremena da prebrodi ovu tragediju: "Sest dana, sest noci biti sa nekim strancima je vrlo tesko i bojati se za svoj mali zivot, boajti se da li ce opet videti roditelje i bracu, vrlo je tesko". Brena: "Nadam se da ce nam pomoci svi u tome da se apeluje da se zastiti, ne samo nase dete, nego da se zastiti svako zivo bice koje zivi u nasoj zemlji". Konferencija za novinare je odrzana u prostorijama Grand Produkcije, a Zivojinovic su naglasili da ne zele da odgovaraju na pitanja novinara. Ovaj popularni par se zahvalio svima koji su proteklih dana brinuli za Stefanovu sudbinu i koji su im pomogli da prebrode najteze trenutke.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.