Izvor: B92, 19.Jun.2000, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
BICIKLOM IZ FUTOGA STIGLI DA BODRE JUGOSLAVIJU
Dvojica biciklista iz Futoga, kraj Novog Sada, predali su danas, posle konferencije za stampu, selektoru Vujadinu Boskovu i ostalim fudbalerima reprezentacije, potpise mnogobrojnih Jugoslovena, koje su neobicni navijaci-biciklisti sakupili na svom dugom putu od Futoga do Lijeza. Profesor Poljoprivredne skole Milorad Majkic i mladi student Bojan Gligoric prevalili su za deset dana put od 1.600 kilometara da bi sinoc stigli u Lijez da bodre "plave" momke protiv Norveske. "Vozili smo po deset sati na dan, po velikim vrucinama, bilo je veoma naporno" izjavili su Majkic i Gligoric, dodavsi "mislimo da cemo se kuci ipak vratiti autobusom".



