Izvor: B92, 19.Jun.2000, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BICIKLOM IZ FUTOGA STIGLI DA BODRE JUGOSLAVIJU

Dvojica biciklista iz Futoga, kraj Novog Sada, predali su danas, posle konferencije za stampu, selektoru Vujadinu Boskovu i ostalim fudbalerima reprezentacije, potpise mnogobrojnih Jugoslovena, koje su neobicni navijaci-biciklisti sakupili na svom dugom putu od Futoga do Lijeza. Profesor Poljoprivredne skole Milorad Majkic i mladi student Bojan Gligoric prevalili su za deset dana put od 1.600 kilometara da bi sinoc stigli u Lijez da bodre "plave" momke protiv Norveske. "Vozili smo po deset sati na dan, po velikim vrucinama, bilo je veoma naporno" izjavili su Majkic i Gligoric, dodavsi "mislimo da cemo se kuci ipak vratiti autobusom".

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.