Izvor: Kurir, 17.Feb.2013, 12:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
BEG OD ŽENE: Spuštao se osmog sprata na posteljini
Nesrećnom Estoncu žena zabranila izlazak, ali lanac od čaršava nije izdržao i pao je na sneg
Estonac (35) iz Lasnamae bežeći od žene koja ga je stavila u kućni pritvor pao je sa osmog sprata, ali se nalazi van životne opasnosti.
Čovek je napravio konopac od posteljine, ali njegov lanac spasa nije izdržao, prekinuo se i nesrećnik je pao na grmlje i sneg.
Celu bizarnu situaciju snimila je Jekaterina Horoško koja je odmah izvadila fotoaparat >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << i uslikala neverovatnu scenu.
"Pojavio se na prozoru, spustio sasvim malo kada je konopac koji je napravio prekinuo i pao je na grmlje prekriveno snegom", ispričala je Horoškova.
Upravo mu je sneg i spasao život, a policija je saopštila da je čovek hteo da ode na piće sa drugovima, ali mu to supriga nije dozvolila i zaključala ga.
BEG OD ŽENE: Spuštao se osmog sprata na posteljini
Izvor: medio.rs, 17.Feb.2013
Nesrećnom Estoncu žena zabranila izlazak, ali lanac od čaršava nije izdržao i pao je na sneg















