BAKSUZI: Benfika ostala i bez Kupa

Izvor: Kurir, 26.Maj.2013, 23:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Posle trofeja u ligi i Ligi Evrope tim iz Lisabona ostao i bez Kupa Portugala

Posle titule u portugalskom šampionatu i finala fudbalske Lige Evrope, Benfika je poražena i u borbi za Kup Portugalije.

Benfika je u finalu protiv Vitorije Gimaraeš vodila sa 1:0 golom Gaitana iz 30. minutu u finalu sve do poslednjih desetak minuta susreta.

Kada se činilo da će klub iz Lisabona konačno stići bar do jednog pehara, Sudani je iskoristio grešku golmana Benfike da izjednači rezultat, da bi samo dva minuta kasnije Rikarditu doneo pobedu Vitoriji.

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.