BAJERN IZVUKAO BOD PROTIV HAMBURGA

Izvor: Kurir, 05.Feb.2012, 01:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ekipa Hamburga dobro je počela utakmicu i u 23. minutu povela pogotkom Jakopa Sale. Da izlet u Hamburg ne bude potpuni fijasko za Bajern pobrinuo se Ivica Olić koji je u 71. minutu postigao izjednačujući gol

HAMBURG - Seriji nerešenih rezultata u 20. kolu Bundeslige pridružili su se i igrači Bajerna koji su odigrali su nerešeno 1:1 sa domaćim Hamburgom i sada zaostaju dva boda za vodećom Borusijom Dortmund.

Ekipa Hamburga dobro je počela utakmicu >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << i u 23. minutu povela pogotkom Jakopa Sale. Da izlet u Hamburg ne bude potpuni fijasko za Bajern pobrinuo se Ivica Olić koji je u 71. minutu postigao izjednačujući gol.

Reprezentativac Srbije Slobodan Rajković odigrao je svih 90 minuta za Hamburg, dok je Gojko Kačar presedeo utakmicu na klupi domaćina.

Rezultati i strelci u 20. kolu:

Volfsburg - Menhengladbah 0:0

Herta - Hanover 0:1 (Abdulaj 68)

Šalke - Majnc 1:1 (Obasi 59 - Zidan 14)

Leverkuzen - Štutgart 2:2 (Kizling 11, Rolfs 47. penal - Šajber 23, Harnik 90)

Hofenhajm - Augsburg 2:2 (Klapa 38, Firmino 52. penal - Melders 31, Langkamp 72).

Hamburg - Bajern 1:1 (Sala 23 - Olić 71)