
Izvor: SrbijaDanas.com, 02.Maj.2021, 12:57
BAHATI VOZAČI ŠIROM BEOGRADA: Mladić divljao Zemunom, vozio brzinom većom od 230 kilometara na sat
Na deonici na kojoj je divljao, ograničenje je 120
Pripadnici saobraćajne policije u Beogradu su tokom noći zaustavili tri vozača koji su zadržani jer su upravljali vozilom brzinom većom od dozvoljene, kao i pod dejstvom alkohola ili droge.
Policija je noćas iz saobraćaja isključila dvadesetjednogodišnjeg vozača koji je u Zemunu upravljao brzinom od 231,7 km na čas, na mestu gde je ograničenje 120 kilometara na čas.
Na Novom Beogradu zaustavljen >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << je dvadesetjednogodišnji vozač koji je vozio "mercedes" brzinom od 128,6 kilometara na čas, gde je ograničenje 80 kilometara. Testom je utvrđeno da je vozilom upravljao pod dejstvom kanabisa.
Na auto-putu je iz saobraćaja je isključen tridesetjednogodišnji muškarac koji je vozio "golf" brzinom od 117 kilometara na čas, a na mestu gde je dozvoljeno 80 kilometar na čas, sa 1,27 promila alkohola u organizmu, kao i pod dejstvom kanabisa.
Trojici vozača određeno je zadržavanje i protiv njih će biti podnete odgovarajuće prekršajne prijave.
Nastavak na SrbijaDanas.com...