Izvor: Vesti-online.com, 12.Avg.2013, 22:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Auto pun dece vozio 200 na sat
Na internetu se danas pojavio amaterski snimak pod nazivom "Reprezentating Bosna i Hercegovina", i opisom "With the family in Bosnia". Na snimku se vidi vožnja od 200 km/h bosanskim drumom dok u kolima sedi više tinejdžera, među kojima je i jedan manji dečak.
Uz glasnu muziku i otvorene prozore, kroz koje je izbačena zastava Bosne i Hercegovine, vidi se vozač koji daje gas dok brzina na kraju ne dostigne 200 km/h! Njegovo lice je jedino koje se na snimku ne može jasno videti, ali po onome što se nazire, reklo bi se da je stariji od "dečurlije" koju vozi i s čijim životima se igra.
Nastavak na Vesti-online.com...










