Australija: Hapšenja zbog požara

Izvor: Mondo, 12.Feb.2009, 14:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Australija: Hapšenja zbog požara

Vlasti u Australiji privele su dve osobe u okviru istrage o požarima koji su od subote opustošili jugoistok Australije.

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Sidnej: Uhapšeni osumnjičeni za podmetanje požara

Izvor: Radio Slobodna Evropa, 12.Feb.2009

Vlasti u Australiji privele su dvije osobe u okviru istrage o požarima koji su od subote opustošili jugoistok Australije. Policija je danas saopćila da su dvije osobe, čiji se identitet ne navodi, privedene na osnovu telefonske dojave. Načelni ..

Nastavak na Radio Slobodna Evropa...

Australija: Uhvaćen jedan piroman

Izvor: RTV Pink, 13.Feb.2009, 20:41

Jedna osoba optužena za podmetanje požara u Australiji . . . Jedan Australijanac, čiji identitet nije saopšten, optužen je da je izazvao požar u kojem je stradala 21 osoba na jugoistoku Australije, saopštila je danas policija.

Nastavak na RTV Pink...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.