Augsburg ispustio pobjedu protiv Ajntrahta

Izvor: Nezavisne Novine, 08.Feb.2015, 21:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BERLIN - Fudbaleri Augsburga i Ajntrahta iz Frankfurta igrali su večeras neriješeno 2:2, u preostaloj utakmici 20. kola njemačke Bundes lige.

Domaćin, koji je najprijatnije iznenađenje ove sezone, prokockao je dobijen meč pošto je od 37. minuta vodio sa 2:0.

Neoprezno je, međutim, primio gol u završnici poluvremena, da bi Ajntraht angažovanom igrom u nastavku izjednačio rezultat i osvojio veliki bod kojim se približio gornjem dijelu tabele.

Augsburg je >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << i dalje u konkurenciji za plasman u Ligu šampiona pošto ima 34 boda, koliko i trećeplasirani Šalke.

Srpski napadač u timu domaćina Nikola Ðurđić odigrao je posljednjih desetak minuta susreta, dok je Slobodan Medojević kod gostiju presjedio na klupi.

Ranije danas Verder je u Bremenu slavio protiv Bajera iz Leverkuzena i probio se u sredinu tabele (2:1).

Odigrano juče: Keln - Paderborn 0:0, Majnc - Herta 0:2, Hamburger - Hanover 2:1, Frajburg - Borusija Dortmund 0:3, Štutgart - Bajern Minhen 0:2, Volfsburg - Hofenhajm 3:0.

Odigrano u petak: Šalke - Borusija Menhengladbah 1:0.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.