Atletiko prati Barselonu

Izvor: Kurir, 27.Sep.2012, 00:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Atletiko prati Barselonu

Fudbaleri madridskog Atletika pobedili su u Sevilji domaći Betis sa 4:2 u zaostaloj utakmici drugog kola španske Primere i izbili na drugo mesto na tabeli

Fudbaleri madridskog Atletika pobedili su u Sevilji domaći Betis sa 4:2 u zaostaloj utakmici drugog kola španske Primere i izbili na drugo mesto na tabeli.

Betis je dva puta vodio, ali mu to nije bilo dovoljno da dođe do bodova, a na kraju je meč završio sa dva igrača manje. Ekipa Atletika >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << je ovim trijumfom došla na samo dva boda manje od Barselone.

Domaćin je do prvog gola došao u 25. minutu preko Agre, a izjednačio je Falkao samo tri minuta kasnije. Novo vođstvo Betisu doneo je Pozuelo u 45. minutu, a potom je Falkao na početku drugog dela meča iskoristio penal.Prethodno je crveni karton zaradio igrač Betisa Danijel Perkis.

Madridske Jorgandžije su veoma brzo iskoristile brojčanu prednost, pošto je rezervista Dijego Kosta u 54. minutu iskoristio nepažnju domaće odbrane.Betis posle ovoga nije uspeo da se vrati u meč, a drugi crveni karton kod domaćina dobio je Džordž Kembel u 78. minutu.

Konačan rezultat postavio je Raul Garsija u trećem minutu sudijske nadoknade.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.