Izvor: Nezavisne Novine, 19.Avg.2013, 16:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Apoteka uštedila 4 miliona KM

BANJALUKA - Zavod za medicinsko snabdijevanje - Apoteka Kliničkog centra Banjaluka uštedila je oko četiri miliona KM u prvoj polovini 2013. godine u odnosu isti period prošle godine, saopšteno je iz ove zdravstvene ustanove.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Apoteka uštedila četiri miliona KM

Izvor: Capital.ba, 19.Avg.2013

BANJALUKA, Zavod za medicinsko snabdijevanje – Apoteka Kliničkog centra Banjaluka uštedila je oko četiri miliona KM u prvoj polovini 2013. godine u odnosu isti period prošle godine, saopšteno je iz ..

Nastavak na Capital.ba...

Povećan izvoz dijamanata iz Sijera Leona za 42,95 odsto

Izvor: Blic, 20.Avg.2013, 02:01

Sijera Leone je u prvoj polovini godine izvezao dijamante u vrednosti od 102 miliona dolara, što je povećanje od 42,95 odsto u odnosu na isti period prošle godine, saopštila je agencija za rudarstvo te zemlje. ..Ta zapadnoafrička država je na osnovu poreza na izvoz prihodovala 5,1 miliona dolara...U...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.