Izvor: Blic, 25.Maj.2011, 15:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Antonio Banderas imao tumor
Antonio Banderas je otkrio kako je pre dve godine na leđima, dok se tuširao napipao kvrgu. Otiša je na pregled i ispostavilo se da je reč o dobroćudnom tumoru koji je morao da operiše.
- Pre dve godine saznao sam da imam tumor kičme, ali sam odlučio da tu informaciju zadržim za sebe - rekao je Antonio Banderas (50) u intervjuu za časopis OK.
Posle biopsije saznao je da je tumor dobroćudan, ali je morao hitno na operaciju.
- U leđima sam imao tumor >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << veličine šake. Lekar mi je rekao da je dobro što sam reagovao kada sam osetio kvrgu jer je u suprotnom situacija mogla da se zakomplikuje.
Glumac savetuje ljudima da pažljivo slušaju signale koje im telo šalje i da odu na kontrolu čim posumnjaju da nešto nije u redu. Njega je, kaže, rana dijagnoza spasila.
Antonio Banderas imao tumor
Izvor: S media, 25.Maj.2011
Sredovečni miljenik ženske populacije, glumac Antonio Banderas je otkrio kako je pre dve godine u toku tuširanja napipao kvrgu, za koju se uspostavilo da je tumor, na sreću- dobroćudni...Španski glumac je otišao na pregled, gde su doktori potvrdili njegove sumnje. Otkriven mu je tumor koji je...
BANDERAS IMAO TUMOR VELIČINE ŠAKE
Izvor: Kurir, 26.Maj.2011, 15:14
Glumac Antonio Banderas pre dve godine osetio je zadebljanje u leđima dok se tuširao. Otišao je na pregled i ispostavilo se da je reč o dobroćudnom tumoru. Morao je na operaciju..."Pre dve godine saznao sam da imam tumor kičme, ali odlučio sam tu informaciju da zadržim za sebe", rekao je Banderas...








