Antiću saobraćaj, Ružiću evropske integracije

Izvor: Blic, 29.Avg.2013, 12:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Antiću saobraćaj, Ružiću evropske integracije

Branko Ružić, šef poslaničke grupe SPS, biće predložen za ministra bez portfelja za evropske integracije, dok je Aleksandar Antić, predsednik Skupštine Beograda, kandidat za ministra saobraćaja, saznaje "Blic".

Ružić i Antić su danas podneli ostavke na poslaničke funkcije i oni će najverovatnije tokom dana i zvanično biti predloženi za ministarske pozicije.

Kako je najavljeno, lider SPS i premijer Srbije Ivica Dačić danas bi trebalo da donese konačno >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << odluku o budućim ministrima u Vladi iz redova SPS.

U međuvremenu, direktor Beogradske filharmonije Ivan Tasovac prihvatio je ponudu premijera Srbije Ivice Dačića da bude ministar kulture u rekonstruisanoj Vladi.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.