Izvor: Blic, 18.Nov.2010, 01:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Andželina snima u kasarni „Tito“
Filmska ekipa Andželine Žoli počela je juče da snima u Sarajevu. Holivudska glumica koja režira ovo ostvarenje ostala je u Mađarskoj sa većinom glavnih glumaca gde treba da snimi još nekoliko završnih scena. Prva lokacija u Bosni na kojoj je juče u šest sati ujutro počelo snimanje bila je bivša kasarna “Maršal Tito”.
- Ekipa filma je stigla u utorak, a juče ujutro je počelo snimanje u bivšoj kasarni "Maršal Tito”. Zasad se snimaju totali, konkretno eksterijer >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << razrušene kasarne, sa dosta statista i vojnih kamiona. Andželina je ostala u Mađarskoj da završava tamo svoj deo posla, u planu je da dođe u Sarajevo, ali zasad još nije poznato kada će tačno stići - kaže za "Blic” Edin Šarkić, jedan od producenata filma "Bezimena ljubavna priča”, koji režira atraktivna holivudska glumica. Kao što nam je Šarkić ranije najavio, broj lokacija koje je Andželina htela da iskoristi za film bio je oko dvadeset, ali je drastično smanjen jer za veći deo lokacija i objekata nisu dobijene dozvole nadležnih organa. Tako su sada u opticaju, pored bivše kasarne "Maršal Tito”, i lokacije "Kozija ćuprija”, "Žuta tabija” i Vareš.
Zbog smanjenog broja lokacija u Bosni i Hercegovini produženo je snimanje u Mađarskoj. To takođe znači da će i glavni glumci najverovatnije ostati u toj zemlji.
Dosta prašine se podiglo oko dozvola za snimanje, kada je početkom meseca Ministarstvo kulture i sporta Bosne i Hercegovine zabranilo snimanje filma, iako je pre toga postojala saglasnost za sve planirane lokacije. Protestovale su i "Žene žrtve rata”, a Andželinino pismo je smirilo strasti. U filmu, između ostalih, glume i Nikola Đuričko, Goran Jevtić, Branko Đurić, bosanska glumica Zana Marijanović i drugi.
Zvezda stiže za vikend
Snimanje filma "Untitled Love Story” u Budimpešti trebalo bi da se završi danas. Andželina Žoli s ekipom bi nakon toga trebalo da doputuje u Sarajevo, a najizvesnije je da će već za vikend da snimi neke kadrove. Najverovatnije je da će Andželina uglavnom u Sarajevu snimati samo scene panorame Sarajeva i nekoliko enterijera u Varešu.
Anđelina tajno u Bosni?!
Izvor: Press, 18.Nov.2010
Ekipa filma Anđeline Džoli nastavila je juče snimanje u Sarajevu, na lokacijama Žuta tabija, kasarna „Jajce" i Kozja ćuprija .Rano ujutru na Kozjoj ćupriji snimljena je scena u kojoj dečak sa vunenom kapom prelazi preko mosta pokrivenog snegom...








