Izvor: Blic, 18.Okt.2010, 01:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Andželina ipak dobrodošla u BiH
Nakon što je ministar i potpredsednik Vlade Federacije Bosne i Hercegovine Gavrilo Grahovac u subotu dao usmenu saglasnost kojom se Andželini Žoli dozvoljava da ipak svoj film snima u BiH, danas se očekuje i zvanična dozvola nakon koje će biti nastavljene pripreme za snimanje.
- Nisam se čuo sa ministrom lično jer se on već nekoliko dana uopšte ne pojavljuje u javnosti, ali neću ni da zalazim u to. Dobili smo usmenu potvrdu iz njegovog kabineta da ćemo danas dobiti i >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << zvaničnu, drugu dozvolu za snimanje. Cela javnost se digla na noge jer ovo je zaista presedan da se nekom dozvoli da radi i da se u projekat uloži novac, angažuju ljudi, a onda se vlasti odjednom predomisle - kaže za „Blic" izvršni producent Edin Šarkić koji je dodao da su trenutno zaustavljene sve pripreme za snimanje filma u Bosni.
- Stali smo sa pripremama scenografije i kostima, ali ćemo, ja se nadam, sve pokrenuti koliko već od sutra. Imaćemo samo dvadesetak dana za pripremu lokacija, ali mislim da ćemo uspeti sve da završimo na vreme. Čuo sam se sa Andželininim menadžmentom u Budimpešti - zaključio je Šarkić.
Gavrilo Grahovac odobrio snimanje Angelininog filma
Izvor: SEEbiz.eu, 18.Okt.2010
SARAJEVO - Zamjenik premijera Federacije Bosne i Hercegovine i federalni ministar kulture i sporta Gavrilo Grahovac donio je danas, 18. oktobra 2010. godine, odobrenje za snimanje filma "Untitled Love Story", saopćeno je iz Federalnog ministarstva kulture i sporta.







