Anabela: Moja borba sa vetrenjačama lakša je uz supruga!

Izvor: Kurir, 18.Avg.2013, 14:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Anabela: Moja borba sa vetrenjačama lakša je uz supruga!

Uprkos višestrukim pokušajima bivšeg supruga, frontmena grupe Funky G, Gazmena-Gagija Đoganija, da joj naruši novostečenu porodičnu sreću u kojoj uživa sa mužem Andrejom, ništa ne može istinski da poremeti svakodnevicu pevačice

Pevačica Anabela Atijas, zaštićena ljubavlju svog supruga Andreja, uživa u dragocenim trenucima majčinstva sa dvomesečnom ćerkicom Blankicom.

Uprkos višestrukim pokušajima bivšeg supruga, frontmena >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << grupe Funky G, Gazmena-Gagija Đoganija (41), da joj naruši novostečenu porodičnu sreću u kojoj uživa sa mužem Andrejom (26), ništa ne može istinski da poremeti svakodnevicu pevačice Anabele Atijas (38).

U jeku sudskog procesa u kom pokušava da dokaže kako njen bivši od razvoda ne plaća alimentaciju za ćerke Lunu (17) i Ninu (8), ali i nakon što su joj se bivši i sadašnji muž zbog provokacija frontmena grupe Funky G nedavno i fizički obračunali u beogradskom naselju Rakovica, Anabela se sa dvomesečnom naslednicom Blankicom i srednjom ćerkom Ninom sklonila u Pančevo kod svekrve kako bi nesmetano uživala u porodičnoj sreći, daleko od očiju javnosti.

"Izuzetno mi prija život u Sarajevu. Tek po dolasku u Beograd otkrila sam kako je ponovo biti u centru pažnje javnosti. Volim kada se u našem porodičnom domu sa najmilijima zavučem u četiri zida, a to u Srbiji ne  uspevam. Došla sam na tri nedelje da se posvetim porodici i prijateljima, a ispostavilo se da sam većinu vremena provela na telefonskoj vezi sa novinarima i boreći se protiv vetrenjača. Ipak, prija mi boravak u Pančevu koje je u odnosu na Beograd znatno mirnije", dodaje zgodna pevačica koja je samo dva meseca nakon porođaja uspela da povrati savršenu liniju.

"U poslednje vreme jela sam dosta morskih plodova i roštilj, a organizam mi nijednom do sada nije tako dobro podneo trudnoću, tako da je topljenje kilograma spontano usledilo. Ovoga puta nisam imala problema s njihovim skidanjem jer su otišli sami od sebe", kaže pevačica koja se, dok je nosila Blankicu, ugojila petnaestak kilograma.

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.