Ana Sofrenović: Deci je teško pao razvod

Izvor: Kurir, 04.Dec.2013, 21:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ana Sofrenović: Deci je teško pao razvod

Tokom godina imala sam razne uspone i padove, a najteže mi je palo to što su moje ćerke morale da žive na dve adrese nakon razvoda, rekla je Ana

Glumica Ana Sofrenović mlada je postala majka dve devojčice Ive i Lene, a razvod od glumca Dragana Mićanovića zbog njih joj je još teže pao.

"Tokom godina imala sam razne uspone i padove, a najteže mi je palo to što su moje ćerke morale da žive na dve adrese nakon razvoda", rekla je Ana u emisiji "Ekskluziv".

Podsetimo, Ana i Dragan sporazumno su se razveli polovinom 2011. godine i delili starateljstvo nad ćerkama.

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.