Izvor: B92, 21.Okt.2015, 12:56 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Američki F-18 pao u Engleskoj
Američki vojni zvaničnici potvrdili su da se srušio vojni avion F-18 u blizini vojne baze RAF-a u engleskom Safolku, prenose svetske agencije.
Zasad nema informacija o pilotu.
Kako se navodi, u pitanju je američka letelica koja je stacionirana u bazi Lejkenhit, koju prema sporazumu sa Kraljevskom avijacijom Britanije koristi Pentagon.
Uskoro opširnije...
Američki F-18 pao u Engleskoj
Izvor: Nezavisne Novine, 21.Okt.2015
LONDON - Vojni avion, koji je poletio iz američke vazduhoplovne baze na istoku Engleske, srušio se danas prije podne, a jedna osoba je poginula, saopštila je policija...Portparolka policije je navela da se nesreća dogodila neposredno poslije polijetanja, oko 10.30 po lokalnom vremenu...Vjeruje se...




