Američki F-18 pao u Engleskoj

Izvor: B92, 21.Okt.2015, 12:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Američki F-18 pao u Engleskoj

Američki vojni zvaničnici potvrdili su da se srušio vojni avion F-18 u blizini vojne baze RAF-a u engleskom Safolku, prenose svetske agencije.

Zasad nema informacija o pilotu.

Kako se navodi, u pitanju je američka letelica koja je stacionirana u bazi Lejkenhit, koju prema sporazumu sa Kraljevskom avijacijom Britanije koristi Pentagon.

Uskoro opširnije...

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Američki F-18 pao u Engleskoj

Izvor: Nezavisne Novine, 21.Okt.2015

LONDON - Vojni avion, koji je poletio iz američke vazduhoplovne baze na istoku Engleske, srušio se danas prije podne, a jedna osoba je poginula, saopštila je policija...Portparolka policije je navela da se nesreća dogodila neposredno poslije polijetanja, oko 10.30 po lokalnom vremenu...Vjeruje se...

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.