Albanski predsednik traži hapšenje trgovca drogom

Izvor: B92, 04.Feb.2017, 01:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Albanski predsednik traži hapšenje trgovca drogom

Tirana -- Albanski Savet bezbednosti pozvao je policijske i bezbednosne agencije da uhapse Klementa Baljiljija, osumnjičenog za prodaju kanabisa.

Oni žele time da otklone sumnje među partnerima NATO u odlučnost Albanije da se bori protiv trgovine drogom.

Albanski predsednik Bujar Nišani koji je predsedavao sastankom rekao je da je neuspeh vlasti da uhapse ovog begunca narušio ugled Albanije budući da se njegova narko mreža proširila i na susedne zemlje i NATO >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << saveznike.

"Naši partneri i međunarodne policijske agencije žele da se to pitanje reši što pre i izrazili su zabrinutost nekoliko puta", rekao je Nišani u saopštenju, prenosi Rojters.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.