Izvor: Kurir, Beta, 21.Dec.2008, 01:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Alardajs debitovao pobedom na klupi Blekburna

(Dopunjeno rezultatom poslednje večerašnje utakmice) BEOGRAD, 20. decembra 2008. (Beta) - Novi trener fudbalera Blekburna Sem Alardajs debitovao je pobedom, pošto je ta ekipa danas na svom terenu savladala Stouk siti sa 3:0 u utakmici 18. kola engleskog prvenstva. U poslednjoj današnjoj utakmici, Aston Vila je u gostima pobedila Vest Hem 1:0 i tako se popela na treće mesto tabele Premijer lige. Dvostruki strelac za Blekburn bio je južnoafrički reprezentativac Beni Mekarti u devetom i 27. minutu, a u strelce se upisao i DŽejson Roberts u 18. minutu.